• header.jpg

person elite

Jeżeli liczysz na widoczne efekty, jesteś nastawiony na intensywny plan ćwiczeń, masz dosyć porażek to polecamy Ci- Trening Personalny.
Jest to jedna z najefektywniejszych form treningu jaka istnieje. Dzięki opracowanym szczegółowo ćwiczeniom oraz pomocy doświadczonego trenera można naprawdę szybko osiągnąć zamierzony cel.

Korzyści płynące z treningu personalnego:

 • a) Taki trening zapewnia realizację Twoich wymarzonych celów:
  - zredukowanie masy ciała,
  - zbudowanie muskularnej sylwetki,
  - powrót do doskonałej formy,
  - wzrost siły, wytrzymałości,
 • - naprawa wzorców ruchowych
 • - powrót po kontuzji

 

b) Podczas treningu personalnego pracujesz indywidualnie z trenerem, który po wcześniejszym wywiadzie dobierze ćwiczenia, formy, którę pozwolą osiągnać wymarzony CEL.

c) Trener osobisty wychwyci wszystkie nieprawidłowości w technice, poprawi wszelkie błędy, a przede wszystkim zmotywuje do wspólnego działania.

d) Trener posiada kompletną wiedzę nie tylko z zakresu treningu siłowego, ale także wskaże zalety odnowy bilogicznej, doradzi w kwestii zdrowego odżywiania.

e) Trening personalny wykorzystuje wiele nowoczesnych form aktywności. Piłki lekarskie, Bosu, Kettle, czy taśmy TRX urozmaicą nie jedne zajęcia, ale przede wszytskim pokażą jak bogaty może być trening, dzięki urozmaiconym ćwiczeniom.

f) Profesjonalnie zorganizowany cykl ćwiczeń oraz kontrola efektów, jaką zapewnia trening indywidualny, gwarantuje na bieżąco monitoring postępów, wprowadzanie zmian i programowanie kolejnych zadań. To wszystko w połączeniu z motywacją i elastycznym planem przyspieszy realizację Twoich celów.

TRENINGI PERSONALNE W TGV CLUB PROWADZI JAREK 

 

Współpraca:

nodon www polar www