• header.jpg

Ćwiczenia fizyczne jakie możesz zrealizować w naszym klubie nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Nie jesteśmy nastawieni na podnoszenie olbrzymich ciężarów, ani rozwój dużej masy mięśniowej. U nas poprawisz swą ogólną kondycję, siłę i wytrzymałość w przyjemny i naturalny sposób.

W naszych zajęciach uczestniczyć może każdy, bez względu na wiek, płeć oraz poziom wytrenowania, a nawet zupełny jego brak. Jeżeli dasz nam szansę i spróbujesz, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyś już po pierwszych treningach zobaczył korzystne, wielokierunkowe oddziaływanie wysiłku fizycznego na całe Twoje ciało.

Nasi instruktorzy pomogą Ci w znalezieniu optymalnego wysiłku w stosunku do poziomu formy, jaką aktualnie dysponujesz i zaproponują połączenie zajęć w indywidualnie dostosowany program, na którego pełne efekty nie będziesz musiał długo czekać.

Aerobowe ćwiczenia poprawią Twoją kondycję i ogólne samopoczucie. Składają się na nie zwiększenie siły i wytrzymałości oraz poprawa nastroju poprzez trening motywacji, który zrzuci olbrzymią część problemów, kompleksów oraz stresów.

Zapoznaj się z ofertą naszych zajęciach:

a) Fitness

b) Cross

c) Joga

d) Indoor Cycling

e) Treningów Personalnych

STREFA FITNESS:

-Cross

-Pilates (Zdrowy kręgosłup)

-Shape&Ball

-FLEX

-Trening Funkcjonalny -ABS Hard

-Joga

-Stretchingu/Mobility

-Step&Wzmacnianie

-Kids

INDOOR CYCLING:

- Interwał

- Wytrzymałość

- Siła

- Treningi Kolarskie

- Maraton Indoor Cycling

 

*na wszystkie zajęcia można zapisać się bezpośrednio w TGV Club lub telefonicznie (tel. 721 445 633) w godzinach otwarcia Klubu, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 15-22, a także w soboty 9:00-15:00.